| anonim_4396 a întrebat:

Salut utilizatorilor TPU! Am o mica problema si ma gandesc ca poate ma puteti ajuta. Fac scoala de soferi, iar acolo la orele de legislatie am cunoscut o fata foarte draguta si de treaba care am impresia ca ma km place. Si eu pe ea. Problema este ca este tiganca.(Nu e de aia grasa cu fusta si cu parul legat cu funde rosii ci e o brunetica subtirica si frumoasa). Va rog sfat! Sunt confuz nu stiu ce sa aleg. Stiu ca nu e bine sa judecam dupa aparente... Voi ce ati face?

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Am şi eu colegi la Facultate care sunt de etnie rromă.Şi nu sunt la fel ca toţi ceilalţi. Încearcă să o cunoşti mai bine şi apoi fă-ţi o părere generală. Oferă-i şansa de a spune ce gândeşte.

| Anytsa a răspuns:

Daca chiar iti place nu conteaza de ce etnie e. Fa ce iti dicteaza inima, nu asculta de altii.

| Adryan657 a răspuns:

Daca o sa vorbesti cu ea o sa vezi ce fel de persoana este
cred ca incercarea moarte n-are
si fii atent: nu pune suflet din prima, ca e posibil sa suferi, imprietenestete usor cu ea
succes!