| eu1893 a întrebat:

Salut utilizatorilor TPU! Am o mica problema si ma gandesc ca poate ma puteti ajuta. Fac scoala de soferi, iar acolo la orele de legislatie am cunoscut o fata foarte draguta si de treaba care am impresia ca ma km place. Si eu pe ea. Problema este ca este de etnie rroma.(Nu e de aia grasa cu fusta si cu parul legat cu funde rosii etc ci e o brunetica subtirica si frumoasa). Va rog sfat! Sunt foarte confuz si dezorientat nu stiu ce sa aleg. Stiu ca nu e bine sa judecam dupa aparente... Voi ce ati face? App vreau sa mentionez ca eu am 18 si ea 19. Si nu cred ca ai mei ar fi bucurosi sa ma vada intr-o asemenea relatie Orice advice e binevenit.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parintii nu conteaza ce opinie au, tu esti liber sa faci ce vrei in viata mai ales stii ca e virgina si asta e un avantaj pentru tine, daca va intelegeti bine te faci milionar fi sigur ca parintii ei au bani si ai fi boier, vrei nu vrei o sa faci avere cu ea si sa o iubesti.

| mona a răspuns:

Pai daca ajungi sa ai o relatie cu ea nu inseamna ca te vei si insura cu ea[si nu cred ca ti doresti asta nici tu]