| LoveIsTheAnswer a întrebat:

Salut va rog frumos daca ma puteti ajuta si pe mine cu ceva, sunt cu un baiat de 3 saptamani, el mi-a propus de cateva ori sa mergem la el sa ne uitam la un film(mentionez ca e e innebnit dupa filme dar e baiat serios din cate stiu eu) nu stiu ce sa fac sa ma duc sau nu, am incredere in el, dar stiti cum sunt majoritatea baietilor din ziua de azi, cred ca v-ati dat seama la ce ma refer, am uitat sa va spun ca eu am 15 ani iar el 18. spuneti-mi va rog frumos parerea voastra, mai ales voi fetele.Va pup dulce pe toti :*

Răspuns Câştigător
| andreea_9470 a răspuns:

Eu zic sa te duci...
daca e baiat serios nu va incerca nimic si chiar daca ar vrea sa faceti ceva eu cred ca te-ar intreba si nu te-ar lua cu fortawinking... iar daca tu zici ca nu vrei, el poate intelege acest lucru si nu se intampla nimic.
sau poate ca baiatul chiar vrea sa va uitati la un filmwinkingtongue

deci daca te duci si el nu va incerca nimic, ai ocazia sa te convigi ca e baiat serios si nu vrea doar sex de la tine

bafta:*

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu dupa 4 luni am mers la el acasa sa ne uitam la filme.Nu aveam niciun stres caci in timpul asta stiam ce-i poate pielea, deci mai asteapta si tu!

Desigur, faptul ca veti sta unul in bratele altuia, etc, o sa duca clar la mai multe!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu te duce singura!

| ATHOS a răspuns:

Cred ca unii iti sugereaza sa mergi cu mama sau cu vreo prietena!
Lasand gluma la o parte cred ca ar trebui sa ai rabdare, sa-l cunosti mai bine, sa ajungi sa constati ca poti avea incredere deplina in el si abia dupa aceea sa-i faci vizite.
Bafta!

| TąNyą a răspuns:

Eu zic să mai aştepţi nu eşti nici de 1 lună cu el, nu-l cunoşti f bine şi toţi putem afişa o mască, dar pe dinăuntru să fim cele mai rele persoane.

Propune-i să mergeţi la cinema îi spui că ai fost doar de 2-3 ori şi mai vrei, în parc, dar NU te duce încă la el acasă!

T.

| CarmenR a răspuns:

Daca nu vrei sa treci inca la partea sexuala a problemei, eu zic sa nu mergi inca la el. In schimb i-ai putea propune un film la cinema.

| soare a răspuns:

Mai daca tw zici ca e baiat serios du-te ca pana la urma nu cred ca o sa riste un violsad. dar daca nu esti sigura zi ca nu poti

| soare a răspuns:

Pai daca ai incredere du-te daca nu stai in banca ta oricum nu cred ca ar risca un viol

| Chyntia a răspuns:

Poi eu zic ca prima oara sa te interesezi foarte bine ce fel de baiat ii pentru ca orice baiat prima oara e un sfant pana ajunge unde voia el si te lasa balta intelegi? mai bine ar fi nu stiu sa vedeti un film altundeva daca isi doreste si nu numai voi doi oarecum in gasca iar daca vezi ca relatia continua si o sa ajungeti si la subiectu"dragoste" si ii mentionezi ca nu vrei sau vrei daca te iubeste va intelege apoi ai putea sa mergi linistita la el pentru ca ii vei sti planurile dar spun ca dupa 3 saptamani nu stiu sti cum sunt baiatii.
funditabig grin:X