| Gabitzu246 a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare mai rusinoasa... e normal sa ai penisul curbat in jos in stare de erectie am 14-15 cm,pana acum nici o fata nu mi s-a plans, dar sunt curios sa nu am vreo boala ceva, mentionez ca am 21 de ani. Ms anticipat!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de curbat este, pentru ca este o boala... dar mergi la un urolog sa te consulte, sa nu ai probleme pe viitor.

| mihai69 a răspuns:

E foarte normal.

| Necunoscut112 a răspuns:

Este curbat deoarece in perioada de crestere l-ai tinut in chiloti in jos. Daca iti tineai orientat in sus, curbura lua forma aceea. Dar este forte bun pentru sex.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Orice mama isi vede copilul perfect, nu ti-ar fi zis oricum

| Gabitzu246 explică (pentru Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends):

Wtf!? nu i-am aratat s-au spus mamei ca il am curbat, raspunsul tau e de departe cel mai prost laughing)

| ValentinGeorge a răspuns:

Penisul a evoluat curbat pentru ca ofera cat mai multa placere. cel drept este cel mai putin frecvent pentru ca de demult barbatii erau alesi dupa curbura asa cum femeile erau alese dupa tate cat mai mari, incat au ajuns si femeile si barbatii sa aiba organe sexuale mult mai maru decat au nevoie. cimpanzeii, cei mai apropiati stramosi o au de 7-7.5 cm. daca vrei sa stii mai multe dai un search i engleza si gasesti.