| N1m3n1 a întrebat:

Salut,
Vreau sa stiu totul despre sex dar si despre o fata care se dezvirgineaza prima data la ce sa fiu atent si chestiile alea, sa folosesc lubrifiant? ce fel de lubrifiant habar nu am nici cum se foloseste vreau cat mai detaliat.
Sa va dau niste idei dupa care sa porniti.
Ce sa folosesc la dezvirginarea unei fete.
Care lubrifiant ajuta. ...Cat mai detaliat

Răspuns Câştigător
| jimime a răspuns:

Din ce ai scris tu aici e clar ca si tu inca esti virgin. Nu te rusina, toate la timpul lor. Iar o partida BUNA de sex in general se desfasoara atunci cand lasi totul sa vina de la sine. nu sta incordat, nu e nevoie de nici un lubrifiant si fii cat mai gentil ca la urma urmei e partenera ta, nu e un animal care trebuie insemnat.

| zuzu a răspuns (pentru jimime):

Asa e`happy. Mai bine de atat nu puteam s.o spun big grin

| N1m3n1 explică (pentru jimime):

Nu sunt virgin, nu sunt rusinos, mersi am aflat mai detaliat aseara.

3 răspunsuri:
| Crivi a răspuns:

Dar de ce sa fol lubri? are fata "in ea" mai mult decat sufiecient...dar nu se rezuma doar la apasarea cu degetu si gata...