| Denisa885 a întrebat:

Vreau sa fac o farsa de zile mari celei mai bune prietene de 1 aprilie. Farsa este la telefon, dar am o mare problema, imi cunoaste foarte bine vocea si nu stiu cum sa o schimb incat sa nu ma recunoasca. Ma puteti ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Salut incearca asta :)) >>> http://danipenet.ro/jocuri/soraluidanipenet/soraluidanipenet.html
FUNDA?

2 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Poti sa pui pe altcineva si sa-i spui de dinainte ce sa-i spuna happy sau poti utiliza un program special.

| only2k a răspuns:

Depinde de ce telefon ai, unele au aplicatii.Cauta pe net o aplicatie de genul care sa iti schimbe vocea cand vorbestilaughing eu am avut dar nu mai imi aduc aminte cum se numea sad