| iGoxi a întrebat:

Heii, Rog Seriozitate! De ce când am fost la o fată acasă nu mi s-a sculat? A vrut sa o facem, dar pur și simplu nu se scula, nu mă excita, nimic, cu toate ca is o fire ce ma excit repede.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Erai emoționat sau te simțeai presat și astfel de gânduri pot anula o erecție

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca te masturbezi foarte mult, iar cocoselul tau s-a obisnuit cu mana ta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cine stie din ce motiv/e in acel moment te-ai aflat intr-o stare psihica... mai aparte.

| mihai69 a răspuns:

Din cauză de emoții. Ce anume le-o fi declanșat, doar tu poți să știi.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca erai prea dornic sa o faci cu ea. Sau poate te-ai masturbat de cateva ori inainte de a ajunge la ea.

| iGoxi explică (pentru Emilian65):

De masturbat m-am masturbat o dată dimineața și seara m-am dus la ea.

| ywar a răspuns:

In ordine:
stress-ul situatiei (hai sa o facem!) => inhibare
autostimularea de dimineata => consum, nu prea mai aveai energie sexuala pentru un act sexual
nu esti in locul tau
experienta redusa
se pot scrie mult mai multe, dar ma opresc aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te atrage fata respectiva.

Răspuns utilizator avertizat
| InstructorDeIubire a răspuns:

Disfuncție erectilă se numește. Caută pe google.

| Adrian_Oprea_1972 a răspuns:

Nu te plăcut locul ai fost jenat sau teamă sau ea nu a știut să ți-o scoale

| DoctoruRed a răspuns:

Era-i prea timid