| Londonezul a întrebat:

Acum 1 an am cunoscut o fata care la inceput mi s-a parut draguta dar nu voiam o relatie ( eu fiind indragostit de o alta fata) si am iestit de cateva ori si dupa aia a venit vacanta de vara si nu prea am mai pastrat legatura, dar in ianuarie ea m a gasit pe facebook si am inceput din nou sa vorbim dar de aceasta data a fost altfel ea fiind mai interesata de mine intrebandu ma de cateva ori daca am prietena. Vorbeam prin mesaje si 4 ore aproape zilnic dar dupa cateva luni nu prea am mai pastrat legatura ea fiind plecate prin Germania, acum de 1 sapt am inceput sa vorbesc din nou cu ea dar acum e diferit mi se pare ca nu mai e asa interesata de mine. Cum pot face sa fie ca inainte cand era interesata de mine pentru m am cam indragostit de ea si mi ar parea rau daca am ramane amici. Sper ca nu v am plictisit happy Peace

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Paote a gasit pe altcineva acolo in Germania cu o stare mai buna sau nu are timp din cauza scolii.Intreab-o cand mai vorbesti cu ea de ce te evita si spune ca o placi mult si poate se intoarce la tinewinking

| Florin_Buta_1989 a răspuns:

Daca nu ai actionat cand ai avut ocazia, acum s-ar putea sa fie prea tarziu, totusi incercarea moarte n-are happy