| anonim_4396 a întrebat:

Alaltaieri cand sa intru pe poarta liceului am dat de o fata de o frumusete deosebita (fara machiaj) parca m-a lovit un trasnet.Eu fiind mai timid nu am spus nimic, macar stiam ca e din liceu cu mine, ma gandeam ca e nou venita deoarece nu am mai vazut-o.Azi stand cu 2 colegi la o terasa din magazinul de langa liceu si-a facut fata aparitia si a venit chiar la masa noastra sa ceara un foc unuia dintre colegii mei,unul din colegii meu e genul cocalar pe care cred ca il stiti cu totii si normal ca a corupt-o sa stea cu noi la masa, pe mine m-au luat emotiile, imi era rusine sa ma uit la ea.Ei vorbeau chestii cat de cat normale apoi cocalarul deschide un subiect in care povesteste despre un tovaras de al lui care a refuzat o prostituata care era dispusa sa-i ofere serviciile ei pe gratis, apoi a inceput nebunia.Au inceput sa vorbeasca despre sex si de ce nu a vrut acel baiat sa accepte serviciile prostituatei dar vorbeau la modul taranului, cu tot felul de cuvinte porcoase, penibile si cu voce tare de se uitau toti de pe terasa la masa noastra. Eu crapam acolo de rusine si eram uimit de acea fata ca vorbea in asa hal, mai ziceam daca isi alegeau cuvintele conversatia sa nu fie asa jenanta. Apoi si-a pus ochii pe mine vazand ca nu am spus nimic timp de jumatate de ora si m-a intrebat"Tu de cate ori te ai f#%&t" cand am auzit, m-am ridicat de pe scaun si am plecat.In seara asta m-a contactat pe Facebook si mi-a cerut ca maine sa ne intalnim doar noi doi, vazand cam ce personalitate are, nu as vrea sa-i accept invitatia deoarece nu imi plac persoanele de genul, dar totusi sunt indragostit de "frumusetea ei" (este roscata) voi ce parere aveti? Merita sa ma incurc cu o asa persoana?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar nu, doar dacă vrei doar sex big grin

| MarianWLF a răspuns:

Merita, nu ca relatie, dar o aventura de ce nu? Nu rata asemenea ocazii, o sa iti para rau, iesi cu ea si vezi ce se intampla.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar iti doresti sa cunosti o asemenea fata, atat de vulgara?

| alina2k18 a răspuns:

''care a refuzat o prostituata care era dispusa sa i ofere serviciile ei pe gratis''
Riiiiightwinking dupa ce bagase in ea 10-15 insi in ziua aia o mai dadea si gratis laughing
Te-a invitat ca sa faca bascalie de tinewinking ca te-a vazut timid, nu iti mai face filme ca te incurci cu ea laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai o imaginație foarte bogată.

| ancaval a răspuns:

Nu. Nu merită! Adică eu, dacă aș fi băiat, nu aș fi interesat de genul ăsta de fată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îți fa speranțe ca va sta cu tine tu fiind timid ea viceversa dar o poți f.u.t.e asta e cool e clar ca ea asta ar vrea incedata te o întrebat asa ești norocos ca încă îți oferă atenție după ce ai luat-o la sănătoasa. succes și rupei bazinul macar sa te povestească la alții timid ca timid da *** bine dacă ești și dotat cel mai probabil le va spune și altor fete și te vei mai alege cu câteva partide și încet cu încet vei scăpa de timiditate tu ești mai bine zis pudic da profita de ocazie fata pare se ca te o citit /analizat repede ai totuși grija ce cuvinte scoți pe gura și nu mai fugi pe unde apuci lasă timiditatea la o parte happy

| Cornel1333 a răspuns:

Salut!
Mergi linistit la intalnire cu ea, nu iti poti da seama de personalitatea unei fete in 30 minute.
Poate fata e pur si simplu un pic mai indrazneata din fire si de asta a reactionat asa...dar daca te-a ales pe tine pentru o intalnire si nu pe prietenul tau care vorbeste mult si fara rost...inseamna ca stie ce vrea.
Multa bafta si lasa timiditatea acasa daca mergi la intalnire happy