| PapushaBruneta a întrebat:

Eram la terasa cu niste colegi de liceu si un baiat mi-a scapat inghetzata in decolteu iar apoi a inceput sa o apsoarba cu paiu. Mie imi era rusine, dar restul de la masa radeau. Cred ca intre timp m-am excitat si am mers pana la baie si am observat ca-mi curge ceva alb! Am mers inapoi si pe parcursu "iesirii in oras cu colegii" cred ca m-am indragostit de el. Dar stiti, eu am prieten dar imi place de baiatu ala. As vrea sa fiu cu el dar eu sunt mai timida si nu vreau sa afle prietenul meu. Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca am facut dependenta pentru postarile tale,cinstit. Aproape zilnic,ai cate o povestioara picanta, draguta, care intotdeauna ma face sa zambesc.Sau ai o viata foarte plina si vesela,sau ai o imaginatie tare bogata.Un lucru vreau sa-ti spun,daca e imaginatie, ar fi bine daca ai incerca sa scrii o carte, sa nu crezi ca ai nevoie de vreun talent deosebit.Imaginatie,ai foarte multa,lasa cuvintele sa curga, povesteste in scris intamplari, asa cum o faci aici.Cred ca vei avea succes. Oricum, nu inceta sa postezi, astept in fiecare zi povestioara ta draguta si iti multumesc!

| Elisa a răspuns:

Pai trebuie sa iti alegi unul din cei doi.La care ti mai mult. Daca vrei sa fi cu cel care ti-a varsat inghetata, nu ezita sa-i spui. Poate si el ar vrea sa fie cu tine. Daca alegi sa fi cu aman2 va fi foarte greu ca poate afla un prieten de-al lor si atunci nu vei obtine nimic. Bafta.

Fundita?

| ღLaviღ a răspuns:

Daca chiar esti indragostit vorbeste cu el si explica-i dar eu zic sa nu te pripesti mai gandeste-te putin
Totusi eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu acel baiat si sa i explici cele intamplate (prietenul tau) poate ca el chiar te iubeste
Sfatul meu e sa te mai gandesti in viata ne intalnim cu multe ispite...

| eddward7 a răspuns:

Poate a varsat intentionat inghetata in decolteu... poate a planuit el ceva, cine ste poate te place, dar numai tu sti cu care vrei sa fi pana la urmabig grin

| bábýdőll_1751 a răspuns:

Eu zic sa ramai cu prietenul tau si sa il lasi pe baiatul acela in pace.Crezi ca merita sa distrugi relatia cu prietenul tau pentru acest baiat? nu uita un lucru cine alerga dupa 2 iepuri nu prinde niciunul.