| NYØ2002 a întrebat:

Am 17 ani si imi urasc viata, am o viata. Simt ca toti ma urasc si tot orasul mai ia de prost si fetele simt ca ma urasc toate ca sunt urat.De exemplu in clasa la mine nicio fata nu m-a imbratisat dar pe altii din clasa da.Parca ma simt de parca as fi in plus in viata asta si fetele nu se uita la mine ca sunt negru(creo, brunet) si par cu 2 ani in urma si nu sunt dezvoltat.Este si din cauza ca tot Husiul(Mun.Husi,Jud VS) de porecla Guta(Urasc Manelele) si multi pe strada ma iau la misto si imi spun:Guta Baga o manea. La scoala este un coleg mai pervers decat mine si nu e asa urat ca mine si pune mana la fund la fete si nu ii spune nimic si daca eu azi am pus mana pe fundul unei colege m-a zgariat si mi-a dat palme etc(Mi-a facut semne), nu ma puteam abtine ca avea un fund bomba in colanti. Nu mai suport, sunt disperat si cu teama ca nu voi gasi nicio fata.De exemplu daca o sa am 19 ani o sa par de 17 si nu e ok ca dupa trebuie sa imi iau o fata de 15 ani si e mare diferenta.
Facebook -https://m.facebook.com/gabs.gaby.372

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti scrie un om batran, trecut prin multe. Fa-ti viata ta, o viata buna! Invata! Nu esti baiat urat! Zambeste mai mult si nu baga in seama. Cand vei fi matur vei fi frumos. Am vazut tineri cu adevarat urati si cu fete frumoase. Banii le vor schimba parerea. De altfel e si o vorba: barbatul sa fie un pic mai frumos ca dracu. Stiu! E greu dar n-ai ce face. Tinerii nu apreciaza sufletul.

| Sofer a răspuns:

Chil bro ca nu esti urat. Arati super si vei gasi o fata doar ca trebuie sa vezi care e mai draguta linistita si incepi sa le vorbesti. hai ca nu e situatia chiar asa roz.

| Crackman a răspuns:

Stai calm, la școală oricum nu o sa faci diferența.
Abia în liceu când schimb localitatea ( începi de la 0) o alta viata. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mulatru nu arati a tigan cei de acolo au probleme nu tu.

| Andra9pk a răspuns:

Nu baga de seama rautatile. toate vin la timpul lor. Iar tu,nu te mai lua dupa toti prostii,ce fac ei sa faci si tu. laughing fa tu diferenta,fii tu altfel decat ei. Aveam in liceu un coleg foarte foarte urat,cu mici probleme,el nu facea ce faceau ceilalti colegi,nici o fata nu se uita la el,in schimb,eu dupa ce l-am cunoscut mai bine si am vb cu el mai mult, mi-am dat seama ca avea alte calitati daca frumos nu era. Era super respectuos, cu bun simt, aveai ce discuta cu el, stia sa asculte si sa dea un sfat..etc. In timp,el si-a gasit o iubita, care l-a placut asa cum e el, l-a acceptat cu toate defectele lui. Asa si tu, cand va fi timpul vei da de o fata care sa te placa. Fiecare isi gaseste perechea. Lucrurile bune nu se intampla cand vrem noi, ci cand ne asteptam mai putin.

| SorinelCopilu a răspuns:

Sa zicem ca am fost in ca tine dar eu sunt Țigan frate asa ca tine la culoare poate puțin mai înalt si in generală asa se coportau toți cu mine dar dupa ce am terminat clasa a 8 si am dat de Athlean X si am băgat sport si am inceput sa port haine strâmte de la Kelvin Klein sa mi se vada pieptul si brațele totul s-au schimbat fetele se băgau in seama cu mine era una buna din orașul următor special a venit lângă mine im tren si imi punea mana la Penis altele chiar si mai mari in varsta se punea in bratele mele
Si atunci când mergeam in oras cu prieteni fetele imi cereau numar de tell pe strada si imi făceau cu ochi