| Alextpu1219 a întrebat:

Salutare,am 17 ani si sunt îndrăgostit de o femeie de 52 ani.Ea este divorțața.Sa ii spun ce simt?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ea te va anunta cand va fi vremea sa fiti impreuna

| RAY a răspuns:

Ce telenovela pe aici, normal ca da, dar nu cum sa exprimat profu ala iubirea fata de elevi lui

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce picături ți-o fi pus în ochi, încât au făcut să-ți sclipească ochii după ea? ))

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i, poate este și ea îndrăgostită de tine și poate puneți de un copil.

| alina2k18 a răspuns:

Pai tu poti sa ii spui...
E profa ta?

| Alextpu1219 explică (pentru alina2k18):

Nu,doctorița oftalmoloaga

| alina2k18 a răspuns (pentru Alextpu1219):

Doctorita Oftalmolog vrei sa zici.
Actually si mie imi place de oftalmologu meu, doar ca el e mai mare ca mine cu vreo 5ani laughing nu 35 laughing
Spune-i si tu ca vrei sa ii dai limbiwinking
Vezi ce zicewinking

| siriusblack98 a răspuns:

Ba,daca avea pana in 35 mai intelegeam.Hai 40 cu indulgenta.Dar asa da-o in p%*& mea de treaba.Profanezi morminte?! Nu o sa fie niciodata de acord cu o relatie cu un copil pe al carui buletin abia s-a uscat cerneala.Mai ales ca e si doctor. Sper ca e caterinca facuta la plictiseala si la un pet de bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma?

| TheLifeIsGood a răspuns:

Sigur, daca va veti casatori, macar vei avea direct nepoti laughing

| addy200 a răspuns:

Man ce pot să îți zic eu e că Dragostea nu are vârstă, deci bagă mare laughing succes!

| Lichan1 a răspuns:

Nu cred că o să fie nimic între voi adică ea are nevoie de un bărbat nu de un copil fara suparare