| Ciprian_9847 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare: Cum pot sa aflu daca o fata ma place dar vreau sa mentionez ca e o fata care o vad des la scoala dar nu ne vorbim, eu o plac dar nu stiu daca ea ma place. Cum pot sa aflu daca ma place? cum pot sa o fac sa ma placa? si mai am o ultima intrebare, de felul meu sunt tupeist nu'ss timid, dar cand vine vorba sa abordez o fata ma cam intimidez, mai ales daca nu o cunoscwinking daca o cun si avem prieteni comuni nu-i problema, in acest caz timiditatea nu isi face prezenta, dar daca nu avem nici un raport unu cu altu nici macar prieteni comuni, nu stiu ce sa fac... Accept respunsuri si de la fete si de la baieti dar mai mult de la fete va rog :X e urgent

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea, daca te las clar ca te place. glumeste cu ea, fa-o sa se timta bine in apropiere ta.

| Ciprian_9847 explică (pentru NatureSelf):

Am inteles mesajul tau, dar daca ma apropii de ea? ce pot face? nu o cunosc, nu stiu cum o cheama... o vad in scoala atat...big grin

| NatureSelf a răspuns (pentru Ciprian_9847):

Daca nu incerci pierzi mult, si simplu fapt ca nu ai incercat, daca incerci si reusesti, vei fii multumit? trebuie sa cercetezi problema. baftahappy

| Ciprian_9847 explică (pentru NatureSelf):

Am sa incerc, multumesc pentru sfat, mai astept alte raspunsuri... Va multumesc