| Tzuc a întrebat:

Ce ati prefera. un baiat/o fata frumos/frumoasa dar cu un suflet rau(gelos/geloasa, care injura etc). sau un baiat/o fata mai uratel/uratica dar cu un suflet bun?

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Intre, nici urata dar nici prea frumoasa ca au fite cele f frumoase, intre frumusica si buna la suflet...winking

| anss23 a răspuns:

Daca un om are suflet bun si se poarta frumos nu are cum sa fie urat.tongue

| Sonny a răspuns:

100 de Wiskey, cu doua cuburi de gheata, as servi, va rog.

| Jango a răspuns:

Fata uratica cu suflet bun (frumusetea interioara e cea mai importanta)winking

| BadG1rl a răspuns:

Baiat urat, cu suflet bun.Asa stiu ca nu o sa-l placa niciuna in afara de mine(pentru ca toate se uita la exterior) si plus d asta, frumusetea este trecatoare.

| Pinnacolada a răspuns:

Frumusetea e trecatoare insa sufletul ramane; x deci raspunsul e baiatul "uratel" dar cu suflet de aur.