| Bagplintpu123 a întrebat:

Salutare,care este mărimea penisului ok pentru un bărbat? Eu o am de 15 și dacă aș putea as mărio

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Măsurată de la buric?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți să o ai ai de 1m dacă nu știi cum să o folosești.

| Violleta2022 a răspuns:

Penisul creste pana in jurul varstei de 16 ani, cand isi inceteaza cresterea, chiar daca tu mai poti creste in inaltime pana la 20 de ani. Masura lui depinde de mostenirea genetica de la tatal tau.
Standardele spun ca un penis la 15-16cm este un penis de marime medie, dar pentru un roman, media este de 12-13cm.
Fii multumit cu cat ai fiindca alta nu mai creste.

| Violleta2022 a răspuns:

Penisul se masoara cu rigla PESTE el, nu din lateral si nici de la anus. Uite asa:
https://imgur.com/BmKrsD3

| GucciMarcheaza a răspuns (pentru Violleta2022):

Veoleta, te contrazic eu pot sa o bag mai mult

| GucciMarcheaza a răspuns (pentru GucciMarcheaza):

Adica cu tot cu co...

| darrio2007 a răspuns (pentru GucciMarcheaza):

Intotdeauna rucsacul ramane afara. Doar turistul intră inauntru.

| dullcat a răspuns:

Buna.Marimea ok e aia pe care o ai.Nu se poate mari cu nimic magic, fie pastile sau altele, tine doar de genetica si atat.

| Alexandru250201 a răspuns:

Contează mai mult cum fwti cu ea

| GucciMarcheaza a răspuns:

E ok baiatu meu, pune o greutate de un cilogram legata de ea pana se face mov
daca o ridici mai bagi una

Semnat GuccyMarkezeanu ca pe FB