| Tzutzik a întrebat:

Salutare, cum credeti este bună crema ivyss? Crema cu extract de melc si ulei de jojoba? va rog păreri. daca știti bine intelescrying caci am ceva pete mici pe obraji de la acneesadsadsadsad va rog ajutati-ma dar fara rs de prost gust. Crema cu extract de melc si ulei de jojobaă multumesct mult!
P. S. Poate stiti alte creme pentru ten gras si acneic, ceva creme, remedii, măști! Am nevoie de sfaturile voastre!
Sorry categoria, este cea mai intrebata!

3 răspunsuri:
| Soonia a răspuns:

Da crema este buna! A incercat-o o prietena iar dupa 8 zile petele de pe fata i-au trecut! funda?

| Tzutzik explică (pentru Soonia):

Eu vreau mai multe raspunsuri caci, sa fiu mai sigura cînd o voi prokura.

| Soonia a răspuns (pentru Tzutzik):

Ok
eu te sfatuiesc ca este foarte sigura ai incredere!