| Utilizator20001 a întrebat:

Salutare. De cateva luni ma confrunt cu o problema sa zic grava pentru mine. Atunci cand fac dragoste cu iubita mea nu pot ejacula. Facem si o ora si tot degeaba..stiu ca suna ciudat o ora dar asa este. A trecut cineva prin asa ceva? Ma poate ajuta cineva cu un sfat sau unde sa merg?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu altă fată pățești la fel? Sau ea e prima (și unica)?

| Utilizator20001 explică (pentru mihai69):

E logodnica mea. Aveam 7 ani impreuna. Cu alta nu am fost in tot acest timp.

| mihai69 a răspuns (pentru Utilizator20001):

Hmmm... destul de straniu. Dacă faceți peting (sau sex oral, masturbare reciprocă, poți să termini relativ normal?