| GeorgeMihai a întrebat:

Există posibilitatea ca fosta după luni sau ani de când nu a mai vorbit cu mine, să nu mă mai urască și să își dorească să mă contacteze încât să vrea să fim din nou împreună? Adică, își va da seama la un moment dat ca a avut si partea ei de vină?

Mulțumesc frumos!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu exista asa sansa.
O relatie rupta, care nu a functionat inainte, nu va functiona niciodata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă a început să te urască, este puțin probabil să mai revină. Alta. next.

| Freya1 a răspuns:

Daca nu te mai iubeste nu cred ca isi mai bate capul cu asta sincer.Indiferent ce parte de vina a avut si daca recunoaște probabil ca dupa atata timp e nulă, adică pur si simplu nu ii mai pasa.
Daca inca astepti ca dupa cativa ani sa se întoarcă, nu zic ca e imposibil dar in mare parte iti pierzi timpul.

| Sofer a răspuns:

Nu cred. Mergi mai departe și fără foste.

| cristimihailov a răspuns:

Mergi mai departe Boss.
Nu o mai arde ca matelotul la caldura.

Nu e singura tipa din lume. Cauta pe una si mai buna.

Poti sa o faci. E greu pana pornesti.

| lvi7 a răspuns:

Nu cred ca va reveni dar cine stie? Abordeaz-o tu daca iti place de ea

| Idkkkkkmaaannnnn a răspuns:

Daca isi da seama de propriul caracter, e inteligenta, da, dar depinde mult si de cum v ati despartit, si motivele