| yulyan32 a întrebat:

Salutare fratilor,vreau si eu sa stiu ce fel de prezervative trebuie sa cumpar sa nu simt prea mult? adica cum se numesc? fiindca presupun ca sunt mai groase si mai rezistente. Vreau sa o fac cu o fata virgina, si e prima oara cand o fac cu o fata virgina, si ma tem sa nu se rupa prezervativul(stiind ca este mult mai stramt). Alte sfaturi imi puteti da? sa iasa bine? este nevoie neaparat de lubrifiant? eu am 19 si ea aproape 16, acusi face, si este cam delicata, fragila.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Clujean25 a răspuns:

Durex Extra Safe. Și da, folosește și lubrifiant.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai las-o sa creasca ca e prea devreme pentru ea

| yulyan32 explică (pentru mgtow):

Serios? unde mai gasesti fete virgine de 16 ani in zilele de azi? laughing)) nu cred ca e chiar devreme...dar nu o frotez, daca va vrea, si e pregatita, e ok.

| mgtow a răspuns (pentru yulyan32):

Mai sant si din alea bine ascunse.