| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

In primul rand, rog seriozitate. Cred ca imi place de cineva si nu stiu daca el ma vede doar ca pe o prietena sau nu. E de treaba si dragut si mi se pare ca parca cu mine se comporta putin diferit fata de cum se comporta cu alte fete, dar ma gandesc ca poate e totul doar in capul meu. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca se pare ca voi doi va cunoasteti intr-o oarecare masura fiind deja prieteni, nu ar trebui sa-ti fie deloc greu sau ''peste mana'' sa incepi sa vorbesti cu el ''verzi si uscate'' si asa cu totul intamplator si dezinteresat sa-l intrebi daca-i place de vreo prietena/cunostinta de-a voastra. Putin curaj. Succes!

| gheorghe699 a răspuns:

Rabdare,nu tabara pe el, dar incerca sa-l seduci, nevinovat, asa ca din greseala cu gesturi ..si ve-i vedea.