| Elena298 a întrebat:

Salutare la toata lumea, am si eu o problema, e vorba despre mine si o fata ne place de acelasi baiat, ideea e ca amandoua am avut treaba cu el. Eu mai intai si apoi ea, eu si cu respectiva fata nu suntem prietene doar cunostinte, intr-o zi ea a fost cu acel baiat sa o ia pe mama lui de la aeroport tinand cont ca in urma cu cateva zile spunea ca la mine tine mai mult, de ce a vrut sa o ia pe ea sa o prezinte mamei lui si nu pe mine? Inainte sa plece i-a zis la un prieten sa aiba grija de mine cat timp este plecat, daca de ea e mai tare interesat de ce i-a zis prietenului lui sa aiba grija de mine? As vrea sa stiu ce credeti voi de ce a spus asta si la cine a tinut mai mult dintre noi doua in urma actiunilor

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca fata de amandoua manifesta atractie sentimentala cam egala si din acest motiv este incapabil sa se hotarasca cu care sa ramana. Doar el cunoaste care este adevaratul motiv al unui astfel de comportament duplicitar. In mod normal in astfel de situatii, ar fi cazul sa va intalniti toti 3 pentrua a discuta fata-n fata, pentru a decide si stabili in deplina cunostinta de cauza modului in care urmeaza sa se desfasoare relatia. Esti datoare sa te si lupti la nevoie pentru cauza ta. Bafta. Succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este simpla:
S-a plictist de tine si s-a mutat la urmatoara victima.
Acum este interesat in fata cealalta si de aceea a decis sa mearga cu ea la aeroport, ca sa i-o preinte mamei.
Pe tine te-a lasat in grija prietenului lui, special ca sa nu-i faci vreo criza de gelozie sau sa te duci dupa el.
Imi pare rau pentru tine, dar este clar ca este interesat de noua lui iubita si nu de tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El vă iubește pe amândouă, așa se pare.

| mihai69 a răspuns:

N-a ținut la niciuna. Doar v-a folosit în mod egal, pare-se.