| Elvisciprian a întrebat:

Salutare, pun întrebarea asta aici că poate a pățit cineva asta.
In primul rand sufăr de ejaculare precoce.
Am folosit spray cu lidocaina 10% din farmacie pentru a incepe un tratament cu el, am pai folosit odată dar a 2 oară am pus un puf in plus fix in prezervativ, am simțit puțin la început că mă ustura dar din cauza anestezicului nu am mai simțit usturimea. Totul bine și frumos, dar după 10 ore parcă mă ustura în continuare fix găurică de la penis, după 24 de ore încă ustura puțin și văd că s-a albit puțin, cred că m-am ars e puțin jenant că la urinare ustura puțin iar când am boxeri și pantaloni mă cam jenează că ating acolo.
Ce creme recomandați?
Nu cred că este necesar consultul unui medic, părerea mea

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Problema este in caputul tau, nu iti trebuie creme sa dai pe scula

| OmBanal33 a răspuns:

Parerea mea, Urolog

| Candrea_Elvira_1988 a răspuns:

Lidocaina spray aplicat pe gland? de unde naiba ai luat sfatul asta? ejacularea precoce se rezolva de multe ori la un psiholog si nu este de natura fizica. In ceea ce priveste usuturimea... Urolog-

| Candrea_Elvira_1988 a răspuns:

Lidocaina spray aplicat pe gland? de unde naiba ai luat sfatul asta? ejacularea precoce se rezolva de multe ori la un psiholog si nu este de natura fizica. In ceea ce priveste usuturimea... cred ca va trece, totusi cand foloseti pe mucoasa un medicament/ orice produs ...citeste si tu bine compozitia. Sprayul asta are aproape 90% alcool de 96 grade, deci la ce te asteptai?

| Vklaus a răspuns:

Urologie