| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să vă cer un sfat. Deci. eu și un băiat am fost împreună dar ne-am despărțit și acum încă continuăm să ne purtăm ca și cum am fii împreună. Eram supărată pe el și i-am dat block iar cea mai bună prietenă ne-a împăcat doar că acum ei vorbesc mereu și pe mine mă lasă mereu ultima. Cu ea glumește cu mine nu o mai face deși ne înțelegem foarte bine. Ce-ar trebui să fac? Sa îi spun lui, prietenei mele sau să uit de el și să trec peste? Ce ar fi mai bine de făcut? Mulțumesc. :3

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Accepta realitatea el o place pe ea si nu pe tine

2 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Ce ma rog ai putea sa ii spui lui sau prietenei tale? Nu e vina lor, poate au o chimie buna.Pana la urma, daca nu va impaca prietena acum nu mai aveai nici o treaba cu el.Si nu te astepta ca doar pentru ca v-ati impacat, totul sa fie lapte si miere iar.

| Kira5854 a răspuns:

E complicat, baga-te in fata ei, daca il vrei inapoi, fa in asa fel incat atentia sa fie concentrata asupra ta