| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni am avut un contact sexual protejat, dar dupa ceva timp mi-a aparut o mancarime in zona intima, nu prea am dat importanta. Dupa ce m-am informat si am vazut niste poze am ajuns la conculiza ca am Pediculoza pubiană. Stie cineva o crema buna pentru aceasta "boala".Va multumesc!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Crema cu permetin 1% este cel mai indicat tratament de folosit in cazul infestarii zonei genitale cu paduchi lati. Multa sanatate!

| MariusNica11 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si este o anume crema? sau ma duc pur si simplu la o farmacie si o intreb de crema cu permetin 1%?