| anonimrusinos a întrebat:

imi este cam rusine sa spun asta sunt foarte nesigur pe un anumit aspect din viata mea, este vorba de "instrumentul"meu. Am incercat multe pe net insa majoritatea erau aceleasi raspunsuri si aceleasi prostii spuse din gura unor baietasi de 12 ani. Doresc sa spun ca am 18 si am o mica problema cu instrumentul, uitandu-ma la filmele deocheate si nu numai..la obiectul prietenilor mei ei il au decalotat. La mine in schimb nu sta decalotata, se decaloteaza (cand nu e in erectie) insa cand este intre-o erectie puternica pur si simplu nu reusesc sa o decalotez, daca o fortez da se decaloteaza insa suficient incat sa ramana afara tot capul insa mai mult nu pot. daca fac mai mult se indoaie, este o ata legata de cap care il trage dupa ea...am ajuns la concluzia ca acea ata e prea scurta sau o fi o alta problema...anyway daca conteaza cand e decalotata in erectie pare ca cercul acela rosu o strange foarte tare. Tin sa mentin ca sunt virgin..si daca conteaza instrumentul are 19 cm.

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

DEci ce te deranjeaza de fapt? te sfatuiesc sa ramai la stadiu acesta si sa nu te mai framanti ..cand iti vei incepe viata sexuala vei intelege! ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Este posibil să ai o fimoză. Cere sfatul medicului de familie. Rezolvarea s-ar putea să fie foarte simplă, dar trebuie părerea medicului.

| claustrofob a răspuns:

Dupa ce o sa ai primul contact sexual cred ca o sa scapi de aceasta problema!happy

| anonimrusinos explică:

Mersi de sfaturi, nu stiu daca as putea sa o numesc fimoza. Astept si alte sfaturi..sunteti siguri ca sexul schimba asa multe? Din ce am auzit la noi schimba ceva doar pe plan psihologic nimic mai mult.