| ethna a întrebat:

Am o intrebare pentru toata lumea: de ce baietilor le place sa dea cu palma la fundul unei fete? va rog [-o

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Fundul este o atractie fizica foarte puternica pentru barbati si este mai usor de atins(respectiv palmuit)... ce altceva din punct de vedere fizic, ar putea palmui? gandeste-te... Fundul

3 răspunsuri:
| mrrry a răspuns:

Pentru ca simt ei o placerebig grin ca si atunci cand pipaie o fatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok. mi s-a mai intamplat...eu cred ca simt ei ceva pentru acea fata...si isi arata afectiunea asa.sau in alt mod

| adela100sweet a răspuns:

Eu cred ca o iubesc pe acea fata si nu au curajul sa ii spuna