| EdiNetz a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o probleme. Imi place de o fata cu 2 ani mai mare, dar stiti la inaltime este mai mica ca mine,pe fata aceasta am cunoscut-o prin intermediu colegilor, prima oara cand am vazut-o nu am vorbit cu ea dar a doua oara am inceput sa vorbim si dupa un timp am foas cu colegii si ea la o piscina acolo fata m-a dat cu crema si cand am plecat m-a intrebat. Gata pleciii.Eu: da. ea :aaa ok pa eu: papa. de atunci nu am mai vorbit cu ea si as vrea sa stiu daca ma place ( dar nu sunt sigur deoarece ei ii place de un coleg de al ei ) acum nu stiu daca poate sa-i placa si de mine.
Astept raspunsuri... va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Nu inseamna nimic.
Fetele mai fac jocuri d-astea asa de plictiseala si de fun cateodata.

Daca vrei sa afli ceva clar, te duci frumusel si o intrebi intr-un moment cand e receptiva (a nu se citi fertila).

Decat sa o arzi dubios pe aici ca ce poate sa insemne un dialog de 3 interjectii, mai bine te duci peste ea.

Succes!

| EdiNetz explică (pentru grab):

Va multumesc tuturor, dar l-am desemnat castigator pe grab deoarece mi se pare un raspuns bun de aceea nu am intrebat-o pana acum pentru ca nu stiam daca este o joaca sau ceva serios.O sa o intreb si sa vad ce o sa-mi raspunda big grin

4 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Nu insemna nimic, dar pentru sufletul tau poti sa o intrebi personal ca sa vezi ce spune.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Eu te sfatuesc sa incerci sa vorbesti cu ea poate o inviti undeva intr-un loc frumos si atunci o intrebi daca o sa ai incredere in tine totul o sa mearga ok! Sper ca te-am ajutat Funda!happy

| DeaAndreea28 a răspuns:

Esti baiat insisita si afla, daca nu o sa incerci sa o cuceresti sau macar sai dai un indiciu ca o placi atuncia o sa iti para rau, asa ca nu-ti fie frica si incearca.