| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Astazi vreau sa facem un lucru inedit. Dupa parerea voastra cum ar arata iubita perfecta pentru Verginica Vaca Grasa?laughing))
Cu ce tip de fata se potriveste Verginica cel mai bine?
Aici va rog sa luati in considerarea elemente ce tin de aspect fizic si personalitate.
Eu sincer l-as cupla pe Verginica cu userele Violeta, Dulcat si Ania.laughing)))

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Eu l-aș vedea cu Diana Șoșoacă, pare hotărât și bătăios ca ea laughing

| LordCristobal explică (pentru mastadont):

Eu zic ca i-ar sta bine si cu Dana Budeanu.laughing))

| mastadont a răspuns (pentru LordCristobal):

Nu zici rău laughing laughing

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Recunosc ca Violetta este un tipar de femeie care îmi place, e hotărâtă și știe sa se facă respectata

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Lasa-l frate. NU merita sa-i gasim noi companie! Nu o sa-l suporte NIMENI. Tu nu ai observat cum gandeste si ce preocupari are? Daca are copii ar trebui sa se ocupe de ei, nu sa ne posteze noua zicalele lui!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Nu duc lipsa de companie și nu am copii

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Te crede Pulea. Majoritatea timpului ti-l pierzi scriind pe aici. Aaaa, ca ai si tu false companii, asta da. Ca sa-ti cante tie in struna. Doamne fereste sa mai fi avut si copii si, in viitor, sa scrie porcarii pe aici!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Invidie