| BranzilaIonut a întrebat:

Deci, trec printr-o dramă ca in filmele turcești.
Acum vreo două luni, eu si cu iubita mea am decis sa ne despărțim. Au fost câteva săptămâni in care nu am vorbit dar recent am reluat legătura unul cu celălalt si am devenit prieteni. Faza este ca eu inca am sentimente pentru dânsa si vreau sa fiu înapoi cu ea dar nu știu cum sa procedez. Ceva idei si sfaturi aveți?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Vorbește de căsătorie, vezi cum reacționează, dacă reacționează negativ, însemană că vrea doar pe cineva până găsește ceva atractiv și atunci îți pierzi vremea.

| Sofer a răspuns:

Care este motivul despărțiri dintre voi?

| Crackman a răspuns:

Nu te reintoarce

| George378 a răspuns:

Păi zi si ei ce e asa greu ai mai cuceriți odata daca tot vorbeste cu tine inseamna ca si ea vrea