| EdyEdyson a întrebat:

Salutare TPU, ma simt foarte prost nu stiu ce sa fac nu mai simt nimica in mine simt ca mor... m-am certat cu prietena mea nu mai suntem impreuna, tin la ea foarte mult si o iubesc dar acuma nu mai vrea sa fim decat prieteni va rog ajutatima.Ma simt ca naiba ajutati-ma sa nu ma mai simt asa va rog din suflet.

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Atunci a avut dreptate! sad

Cu timpul trece. Incearca sa cunosti noi persoane, ocupa-ti timpul! Fa ceva!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca o iubesti, respect-o!

| Ichnat a răspuns:

Ca sa elimini o problema, trebuie sa o cunosti! Sti de ce vrea doar sa fiti prieteni?

| EdyEdyson explică (pentru Ichnat):

Da pentru ca ea nu are timp liber deloc... si stia ca o sa se intample asta ca nu o sa aiba timp deloc, si a acceptat sa fim impreuna si acum sufar eu...

| Ichnat a răspuns (pentru EdyEdyson):

Atunci a avut dreptate! sad

Cu timpul trece. Incearca sa cunosti noi persoane, ocupa-ti timpul! Fa ceva!

| carmenanca a răspuns:

Uite ce zic eu. zic sa ii dai putin timp si ei si tie dupa care lucrurile o sa revina la normal avand in vedere ca ati avut o relatie :* trebuie doar sa stii sa comunici frumos cu ea si sa ii explici ce ne.ai spus si noua... nu cred ca ea este prea ok. timpul le rezolva pe toate! ps : nu esti prost! cu totii facem greseli. bafta!

| EdyEdyson explică (pentru carmenanca):

Multumesc pentru raspuns:*