| anonim_4396 a întrebat:

O sa trec la subiect
Iubesc o fata prea mult, de 1 an o plac(ea stie de 9 luni)
Amandoi avem 12 ani.
Sunt timid din 2 motive:
1)N-am mai avut vreo prietena(nici n-am sarutat vreodata o fata)
2)Ea are multi iubiti
Vorbim pe messenger dar in clasa ne salutam si atat(ne-am inteles sa nu afle profesorii sau diriginta), colegii stiu deja fac misto de mine dar nu-mi pasa
CE AS PUTEA SA FAC? O iubesc mai mult decat orice pe lume, as face orice imi cere...
Nu mai stiu ce sa fac, am ascultat de toate ideiile voastre, sfaturi, etc.
Mereu ma gandesc la ea(mi-a afectat si notele), mi se taie respiratia pur si simplu cand mai uit in ochii ei...
Va rog fara mistouri. SUNT DISPERAT!
FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| Tynukka a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta si te-as sfatui s-ai spui in fata, unei fete ii place foarte mult sinceritatea!

| GhostStar a răspuns (pentru Tynukka):

Ce sa ii spun in fata?

| Tynukka a răspuns (pentru GhostStar):

Ca iti place de ea, dar trebuie sa o iei blandbig grin

7 răspunsuri:
| TheUndertaker a răspuns:

Frate contacteaza-ma pe id-ul meu; nykko98@yahoo.com si iti spun eu cum sa rupi mața in doua (glumesc cu mața). Frate vorbim pe mess daca vrei. Si sa stii ca am 13 ani, si am ce sa iti explic din viata mea de gagicar.

| Mitsuri10 a răspuns:

Buna! eu am fost in locul fetei si stiu cum este...eu am apreciat cand baiatul mi-a spus in fata cat de mult ma iubeste si mi-a cerut sa fiu cu el. timp de un an l-am refuzat dar in final am acceptat.fi sincer si spune-i!

| freestylexx a răspuns:

Varule happy si eu am 12 ani invat ff bine si stai linistit o sa ai si tu eu de ex am avut gagici de cls a 8-a a 9-a si acu is a 7-a si uite iti dau un sfat unii tarani din scoala incearca sa fie cocosi prin bataie alea alea si eu la fel sunt la bataie da eu mai mult ii bat cu gura si daca e de bataie incerc sa evit daca nu se poate sorry frate hai unu peste altu laughingdeci incearca sa fii cat mai finut sa te imbraci cat mai frumos elegant asa nu ca raperi aia cu *** la cu r

| GhostStar a răspuns (pentru freestylexx):

Nu sunt unul din aia tongue

| Anonimul230 a răspuns (pentru freestylexx):

Deci...TU(varule) dc comentezi asupra rapp-erilor?,elegant se pot imbraca si ei,eu am vazut si gipsany imbracati gangsta,asculti manele sau populara,esti de la tara,prietena ta cea mai buna este Stela(vacuta ta), iubita ta este marcela(oaia ta) si stii ca cel mai bine te excita gainusa, corecthappy? hai pace