| MineIsLikeABridge a întrebat:

copilul tiganilor de vizavi arunca cu petarde la mine in curte sa imi faca cainele sa latre... ce pot face? (caci daca chem politia tiganu alunecos o scoate la capat si apoi se razbuna pe mine...)

Răspuns Câştigător
| MaduMadutsa a răspuns:

Daca sunt tigani deia mafioti, nu te baga, daca sunt tigani tigani vorbeste cu ei si daca nu inteleg cu vorba buna infigete nitelush in ei laughing))

8 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Stai la tara? Bun.Probabil tiganul cumpara ingrasaminte pentru plante. Poti astepta pana atunci sau poti face asta acum(cand ar avea si ingrasaminte ar fi mai bine, dar pana atunci s-ar pute potoli ala.)
Copilasul acela putea combina mai multe pocnitori pentru distractie dar n-ai de unde sa stii tu ca a facut asta, deci, speriat si fiind un bun cetatean poti suna la 112 sau 0800.800.100 pentru a denunta un posibil terorist. Avand in vedere ca si vecinii aud exploziile s-ar putea sa faca o perchezitie sau sa il urmareasca. Oricum, o sa il prinda cu petarde daca mai are sau de frica o sa spuna ca a avut si o incurca oricum.

Daca tot nu se satura ia orice oxidant si amesteca-l cu un combustibil(oxidantul sa fie in cantitate de peste 50%) dupa care baga amestecul intr-o conducta inchisa la ambele capete.Se exclude nitratul de amoniu ca oxidant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muta cainele in alta parte

| unknøwn a răspuns:

Dă drumu la câine.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Tufe tiganu'-n gura..si da-i o bataie sanatoasa laughing
Succes!winking

| BellaCullen14 a răspuns:

Pe timp de noapte du-ti catelul in alta parte. :3

| SimpluAndrei a răspuns:

Tigani, nu ai ce le face...

| Girjaliu_Cristian_1998 a răspuns:

Daca nu inceteaza dale 2 perechi de lame si daca iar dau zi la maicate si la taicatu sa vb cu familionuuu

| echon17 a răspuns:

Cumperi petarde si arunci si tu la el in curte...