| AOD a întrebat:

Salutare TPU love struck. Nu am mai intrat de mult pe net de aceea m-am gandit sa mai ajut si eu cateva persoane si sa postez ceva ce ma framanta: "Totul a inceput dupa ce am venit din Grecia, gasca mea s-a strans si am povestit ce s-a mai intamplat pe acolo. Baiatul pe care il placea tot din gasca mea nu l-am mai vazut de cant am fost plecata nici pana in ziua de azi, totusi simt ca inca il mai plac. Un alt prieten din gasca mea X se cam da la mine, iar inainte nu imi placea dar acum sincera sa fiu imi cam place de aceea mereu ne asezam unul langa altul si ne atingem tot timpul si ne gigiulim. Acum eu nu stiu ce sa mai cred oare mai tin la Y sau X?
Imi este greu nu stiu ce sa mai fac. Seara ma gandesc mereu la X si cat de bine m-am simtit cu el dar imi aduc aminte si de Y.

Răspuns Câştigător
| stefyeli a răspuns:

Iti dau eu raspunu, fa ce iti spune inima, dar eu zic sa mai astepti un pic, si daca simti ceva pentru x, fii cu x, ca dupa aia poate nu mai ai pe nime,,, vreau fundita

2 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Doamne parca facem ecuatie cu x si y laughing Auzi din ce gasca faci parte? Gasca Cangrena? laughing

| zxsds a răspuns:

Daca vrei X e bine, daca vrei Y ...tot bine e. Daca vrei si X si Y...esti curva!