| Htnoname a întrebat:

Saptamana trecuta am avut contact sexual cu prietenul meu.In timpul jocului cu degetele lui si in timpul contactului am avut niste sangerari vaginale...stiti care e cauza acestor sangerari?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori vorbim de o deflorare, ori te-a zgârâiat sau poate ai chiar o rană pe colul uterin.
Mergi la un control ginecologic pentru a vedea exact care a fost cauza.
Sănătate!
Pa, pa.

| Htnoname explică (pentru Legiuitoarea):

Ok.Multumesc
Sanatate si tie!

| thekidno1 a răspuns:

Ai ramas insarcinata du-te si spune-le parintilor ce ai facut

| Htnoname explică (pentru thekidno1):

Dar a fost protejat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

E posibil să te fi zgâriat pe peretele vaginului...

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Erai virgina? adica acesta era primul contact sexual?

| Htnoname explică (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Nu,nu eram virgina.Si nu inteleg de ce am sangerat dupa "jucatul" cu degetele.