| georgy7165 a întrebat:

Saptamana trecuta m-am intalnit(a 3 a intalnire)) cu baitaul despre care v-am spus ca e cu un an mai mic decat mine.Eram mai multi prieteni si eu i-am spus ca trebuie sa vorbim.Ne-am indepartat putin de ceilalti si am inceput sa vorbim. El m-a luat in brate si tot timpul cat am vorbit s-a uitat in ochii mei. El a incercat sa ma sarute, dar eu nu am vrut pentru ca nu mai vorbisem cu el de vreo 2 saptamani si nu stiam daca si-a gasit sau nu prietena si nu vroiam sa pic eu prost.De atunci nu a mai dat niciun semn de viata. Oare de ce? Nu mai inteleg nimic.Sa fie din cauza ca nu am vrut sa ma sarut cu el? Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Dc stai si vrei sa primesti totul p tava fara sa faci nimic?
baiatul ala a facut(din cate ai povestit)tot ce a putut sa te faca sa vezi ca te place si vrea sa fie cu tine. tu nu ai facut absolut nimic decat sa il refuzi.nu crezi ca a venit vremea sa ii zici baiatului ce simti si tu pentru el? nu crezi ca ar trebui sa ii areti ca iti pasa si tie catusi d putin? dc nu il suni? dc nu vb cu el p mess?

| alone a răspuns:

Uite c cred eu cand un baiat t place cu adev t cauta, t suna devine insistent i-si arata intr-un mod sau altul, daca baiatul asta te-ar place sau ar simti ceva pentru tine nu crezi ca ar face ceva sa arate asta? cunosc mai multi baieti care vor doar o limba p moment si atat cred ca asta vroia si el... u nu?

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.
Poate acum ii este jena sa dea ochii cu tine, din cauza faptului ca el a incercat sa te sarute si tu, refuzandu-l, ai dat impresia ca nu-l placi. Sau poate ca vrea sa dai tu un semn de viata.
Si... din moment ce a incercat sa te sarute, cred ca nu si-a gasit prietena. happy

Good luck! :*
Adda