| georgy7165 a întrebat:

Saptamana trecuta m-am intalnit(a 3a intalnire)cu baiatul despre care v-am spus ca e cu un an mai mic decat mine.Eram mai multi prieteni si eu i-am spus ca trebuie sa vorbim, asa ca ne-am indepartat putin de ei. El m-a luat in brate si tot timpul cat am vorbit s-a uitat in ochi mei. Apoi a incercat sa ma sarute, dar eu nu am vrut pentru ca nu mai vorbisem cu el de 2 saptamani si nu stiam daca si-a gasit prietena sau nu.(el nu m-a intrebat de ce nu am vrut sa ma sarut cu el). De atunci nu a mai dat niciun semn de viata.Nu mai inteleg nimic. Oare vrea sa se razbune intr-un fel pentru ca nu am vrut sa ma sarut cu el? Voi ce credeti? Am nevoie de un sfat bun.

3 răspunsuri:
| steluta_7203 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l intrebi direct, sa fii serioasa si dupa ce inti va raspunde vei intelege cu adevarat ce-si doreste.

| nustiu_2803 a răspuns:

Cel mai bine e sal suni si sal intrebi direct... Daca el are sentimente puternice pentru tine no sa te ignore, dar daca nu deacum vei vedea tu ce sa faci...
Posibil el a inteles respingerea ta, ca nu-ti place de el.Sau ca deacum ai pus tu ochiul pe altcineva.
Iti urez succes... pupici kiss

| alexandra_7374 a răspuns:

Pai probabil ca nu mai da niciun semn de viata crezand ca nu mai vrei sa ai deaface cu el. Nu stiu ce sa zic daca ti la el ar fi ok sa te interesezi daca are pe cineva si daca nu are poate ar fi bine sa va impacati, dar daca are nu il mai cauta poate vrea doar sa se "joace" cu tine...