| szmotovio a întrebat:

Scriu aici cu speranta ca voi gasi o parare care sa ma lumineze pentru ca nu mai stiu ce sa cred
Am 22 de ani si d 1 an am o relatie cu un barbat de 30.in tot timpul asta sa ferit sa facem sex, iar cand il intrebam de ce dadea diferite motive cum ar fi :nu simt nevoia, nu vreau sa te frec doar de dragul de a te freca...la un moment dat a zis ca el nu vrea sa se implice intr-o relatie care sa duca la casatorie si ca daca sar culcatcu mine s-ar simti obligat, dar ma intreb ce barbat mai gandeste asa in ziua de azi?
Pe de alta parte se jura ca nu face sex nici cu alta femeia si ca nu a mai facut de 3 ani de cand s-a despartit de fosta.
Zilele trecute am gasite pe adresa lui de mail, la spam, niste mesaje de la diferile firme ce comercializeza viagra... oare are probleme si ii e rusine sa spuna?
Eu, desi am 22 de ani si arat ok(fara sa ma laud) nu am mai avut relatii sexuale pana acum...si nu mi-e rusine sa spun...am zis sa astept sa gasesc omul potrivit etc etc
astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| claudiu_9958 a răspuns:

Eu zic sa iti cauti un barbat care chiar te meritawinking

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am in spam cel putin 5 mesaje pe zi care fac reclama la Viagra si Cialis. De aia sunt in spam, ca sunt nesolicitate, adica nu le ceri tu, nu le provoci. Sunt cam cum iti apar reclame in cutia postala. Daca gasesti o reclama la Cora, nu inseamna ca eu imi fac automat cumparaturile la Cora.

| Derye a răspuns:

Eu primesc 100 de mesaje spam cu Viagra pe zi, deci nu are rost sa te increzi in asta.

| ATHOS a răspuns:

Sfatul pe care am sa ti-l dau este dureros. Esti tanara, esti frumoasa, nu este singurul barbat din lume. As putea sa-ti dau extrem de multe argumente insa evidenta este clara!
Iti doresc ca decizia ta sa fie plina de intelepciune!
Bafta!
P. S. Raspunsul meu a tinut cont de toate postarile tale!

| lays a răspuns:

Si iubitul meu primeste mesaje d-astea cu viagra sau despre calvitie.si el nu are treaba nici cu una nici cu altabig grin
cat despre problema ta, poate chiar are probleme nu stiu ce sa zic.ar trebui sa vorbesti deschis cu el.nu mi s epare normal.majoritatea vor sex de la a 2-a intalnire iar el refuza si dupa 1 anstraight face? cam ciudat.mai e o varianta. poate o fi ramas traumatizat din cauza fostei relatii. poate a iubit-o prea mult si nu simte nevoia sa mai fie cu altcineva fizic.sau...nu are de gand sa stea cu tine, si nu vrea sa-ti ia ce ai tu mai de pret.sa nu-l crezi un nenorocit... el stie cel mai bine adevarulstraight face!

| evelynne a răspuns:

Poate ca pur si simplu nu simte nevoias-o faca si sa se implice... sau chiar are probleme daca zici ca ai vazut pe mailu' lui acele mesaje... nrml ar fi trebuit sa discute cu tine deskis subiectu' asta
... cel mai bine ar fi sa'l intrbi in legatura cu mailurile si poate atunci iti va rasp

| Miauti a răspuns:

Pai majoritatea care le este frica de responsabilitate. O sigur! 3 ani fara sex ...ai sal credem si sa zicem ca sa calugarit.

Dar am o intrebare, unde ti-a fost tie capul sa te cuplezi cu unul de 30 ani?

Alea cu viagra le primes si eu pe un mail sunt spamuri. deci nu are rost sa te bagi in sectiunea aia.

Pai nu cred ca omul ales de tine e potrivit!

| alexgogo a răspuns:

Spam cu viagra are oricine. 100% din utilizatori primesc zeci de mesaje d-astea.

| япончик a răspuns:

Desigur ca are careva probleme, daca tine de cuvintul viagra. Poate din asta cauza s-a despartit cu fosta si este frica sa nu te faca si pe tine sal parasesti? mmm?

| stefan_8760 a răspuns:

Printre multele fobii care exista, este una care se numeste "frica de sex". Ia in calcul si varianta asta.

| Florin_6699 a răspuns:

Si eu am in spam e-mailuri de la firme cu viagra laughing da asta nu inseamna ca am folosit viagra sau sunt ipotent...am primit e-mai in spam ca firmele isi fac reclama prin e-mail nu pentru ca am cerut eu e-mail cu asa ceva. app nici eu nu am mai facut-o de aproape un an asta nu inseamna ca nu am iesit cu fete doar ca nu am inca o relatie stabila + ca ma feresc de tot felul de fete care au trecut pe la prieteni mei. laughing deci chiar baiatu nu vrea sa faca sex cu tine momentan nici el nu stie ce vrea. poate s-a plictisit sincer si eu am doar 21 de ani si de la 18 ani din floare-n floare m-am cam saturat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa emailurile cu viagra, primesc o gramada si eu in fiecare zi dp diferite site`uri care fac reclama sau pnm stie happy

| crystus7 a răspuns:

Iti trebuie un barbat adevarat ca-i plin dar eu zic ca nu-i de tinee, o fi fatalau,,