| Annonim20 a întrebat:

Detin un telefon Samsung Galaxy S2 gt-i9100 si de la un timp de vreme nu mai pot sa intru in galerie,sa fac poze si sa filmez. Pozele pot sa le fac, dar nu se salveaza.Atunci cand incerc sa intru in galerie imi zice ca am spatiu insuficient si sa sterg elementele care nu imi sunt necesare, desi nu am nici jumatate din memorie ocupata.Am incercat sa sterg cate cv, dar nu ma lasa sa sterg.Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Si eu am patit tot pe un S2, muta toate pozele pe PC si reseteaza-l din setari.

2 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

Mergi de unde l-ai cumparat si trimite-l in servis