| iloveussssa a întrebat:

deci, am sentimentul de vinovatie, pentru ceva ce nu am facut. ce sa fac? nici nu vreau sa ma mai gandesc la asta. vreau sa trec peste.

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

"Maaaaaaaa doareeeee-nnnnnnnnnnnn pppppppppppp"
Sigur trecewinking eu mereu nu face ce trebuie facut si mereu dau cu capul de zid, nu are rost sa regreti ceva ca peste 20 de ani o sa uiti, asa e in toate chestiile, cel mai bine e sa nu iti pese... chiar merge, adica am avut multe greseli si o sa mai am si nu imi pasa big grin daca incerci sa spargi un perete cu capul si nu poti, mai bine incerci sa spargi dusumeauawinking daca intelegi...

2 răspunsuri:
| georgexxl a răspuns:

Lasa timpul ca sigur se va comvinge cel care te acuza de ceva si o sa fie si mai dulce bucuria cind se va afla adevarul sunt intr-o situatie pote mai grava ca si tine si incerc sa ma incurajez singur pentru mine deja au iesit unele lucruri la iveala si sper ca tot asa sa ti se intimple si tie mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ai facut? ca sa stiu ce sa zic