| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la care am urgent nevoie de ajutor! o sa dau funda! asa.,.,. sa incep: am un id.am intrat la editare si am adaugat un pseudonim :S asa...intre timp ..probleme cu fb-ul...si am facut un alt cont de facebook cu *pseudonimul*@yahoo.com ..pana la urma am inchis acel cont d fb dar acum dupa atata timp e iarasi activat si vad ca nu am primit nimic pe mail-ul meu! vreau sa stiu cum fac sa pot primi p mail parola! din cate vad eu daca e pseudonimul ca email nu merge sa primeeesc si cum a mers sa fac fb atunci? daca vreti sa ma ajutati si vreti mai multe detalii pls mesaj! scuze am mai pus odata intrebarea si nu mi s-a raspuns crying

3 răspunsuri:
| andrecutie a răspuns:

Posibil sa fie schimbata adresa de e-mail daca nu primesti nici un mail de la FB atata timp cat contul e activat

| darkangel123 a răspuns (pentru andrecutie):

Nu nu e stiu sigur...preudonimul nu e mail si totusi sa-mi fac cont a mers....cred ca imi trebuie un profesionist laughing

| andrecutie a răspuns (pentru darkangel123):

E Mail avand in vedere ca este pe Yahoo, si vezi alta greseala poate e yahoo.ro sau ymail.com sau yhaoo etc.