| darkelf45 a întrebat:

[scuze categoria] cum pot sa scap de fumu de la tigara care sta pe mana...adica imi miros mainile si fumez dabea o tigare pe zi.si nu un pachet? fara manusi si toate chestile.si cand ma spal iese greu de tot plz help

5 răspunsuri:
| GabyTzu_1295 a răspuns:

Pai poti folosi crema de maini dupa ce te speli, servetele umede 1-2, sau fumeaza ca mine, cu batullaughing...iei un bat de 15-20 cm, il rupi in doua dar nu de tot, si prinzi tigarea. apoi mananci cateva seminte si nici n-o sa-si dea seama.eu unul folosesc batul + seminte, fumez de la 14 ani, am 20 si tot nu m-a prins nimenilaughing

funda?

| Cristina_7964 a răspuns:

Este si un gel de maini antibacterian, cu miros foarte placut, care scoate mirosul

| theone100 a răspuns:

Cu detergent de vase(stiu ca suna ciudat) iese...

| theone100 a răspuns:

Cel mai bine? Lasa-te de ele...si eu m-am lasat!

| Macaronel a răspuns:

Incearca sa ai tot timpul la tine o mostra de parfum sau orice altceva. Mai incearca sa freci intre degete frunze. Eu asa faceam cand eram mai mic laughing