| anonim_4396 a întrebat:

Scuze... dar... sperma e comestibila?

Răspuns Câştigător
| N538961518 a răspuns:

Cati ani ai? laughing

24 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cautati, toti cei curiosi, sau - aflati in MAAARE dilema existentiala, vis a vis de acst subiect - pe net, si in carti! ca sa nu ziceti ca zic eu! - ca sa vedeti componentele (si elemente nutritive, care ajuta "inotatorii" sa intalneasca ovulul!, dind din coditze de miliarde de ori!). Ce este adevarat totusi, este ca unor femei le place sa o foloseasca exterior, ca "tenofin"!, mai ales in zona decolteului, in zona in "V", dintre sani, care, generos expusa fiind, cu mare mandrie, se deterioreaza mai repede decat alte zone tegumentare! Daca nu credeti uitati-va! In rest, legea, in cuplu, din punct de vedere al obiceiurilor si practicilor, o face, evident!, doar acel cuplu, pentru el! Sanatate, bucurii si satisfactii, "fara numar"!

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu e comestibila si nici nu face bine la ten!
Oare ce or mai inventa unii baieti ca sa isi convinga prietenele sa le faca sex oral?

| Sara a răspuns:

Da! de ce nu:X
e buna, depinde de ce a mancat. te mai poate ustura putin gatul dupa, dar daca papi ceva trece :X

e ft placut. si pntr mine si pntr partener

| borsec a răspuns:

Nu, nu este comestibila, ca daca era o mancam cu totii la restaurant...

| otypa a răspuns:

Nu nu este comestibila pentru-ca daca ar fi s-ar vinde pe piata.ha ha hi hi... dar sunt femei la care le place si sperma.

carla
| carla a răspuns:

Nu este comestibila. In nici un caz!

| Elena0210 a răspuns:

NU! Am si eu o curioazitate: cati ani ai?

| cribus a răspuns:

Incearca tu si ne spui si noua pe urma!

| bismark65 a răspuns:

Nu se gaseste in galantare dar nici toxica nu este, n-am auzit pe nimeni sa moara otravita ca a inghitit sperma

| yasminna a răspuns:

Nu in nici un caz, imagineazati intr-un restaurant la meniu PUI CU SOS DE SPERMA||||cahhhhhhhh Sperma e buna doar pentru facut bebe si nimic mai mult.

| poppey a răspuns:

Depinde de tine cat de scarboasa esti, da, este comestibila.

| ancootza a răspuns:

Am citit si nu este comestibila dar face bine la ten in carte zicea ca, daca iti pui pe fata ti se face tenul mai frumos ti se duc cosurile si altele asta depinde daca vrei si u!

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns (pentru ancootza):

Esti prost/ta...stii? Cum fato/baiatule sa fie buna pentru ten sperma?!

| MarinelTimidul a răspuns (pentru SuPrAaDoZaaDeViSe):

Documenteaza-te inainte sa comentezi pe aici! sperma contine substante nutritive ce au efecte pozitive asupra sanatatii fizice si mentale
lichidul seminal (sperma) aduce numeroase beneficii tenului: reduce ridurile, îmbunătăţeşte elasticitatea pielii şi o hidratează şi, nu în ultimul rând, îndepărtează acneea.
Unii producători de cosmetice introduc lichidul seminal în compoziţia cremelor de faţă.

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns (pentru MarinelTimidul):

Bine sa zicem.....nu pot sa te mai contrazic daca toata lumea spune acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comestibil = care ii poate servi omului ca hrana, bun de mancat;
Deci raspunsul este NU. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU e comestibila, insa poate fi mancata sau bauta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DE ACEEA AM INTRAT AICI SA VAD CE SPUN EXPERTELE.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt Robert am 25 de ani si credeti-ma imi apurase cosuri si nu stiam ce sa mai fac am intrebat in stang in dreapta nimic bun pana mi-a zis o fata dati cu sperma p[e fata si ai sa scapi de cosuri minune acum am un ten de imvidiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da da atunci de unde credti ca atrictele porno au un ten supr fain? de fara cosurilaughing))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da da atunci de udne credti ca atrictele porno au un ten supr fain?de fara cosurilaughing))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce sa zic...cand o sa auzi uh de hotdog cu sperma care inlkuieste ketchupul at sa stii ca e comestibilialaughing) loolll...hotdog cu aroma de spermalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place poate fi, da e buna pentru cosuriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu dai coltu e comestibila