| darkelf45 a întrebat:

[Scz categoria]Cum pot face muschi prin zona pieptului si burtii mai pe romaneste?

Răspuns Câştigător
| ionut5 a răspuns:

Sala sau cumpara`ti o haltera sau 2 gantere, stai cu spatele pe un scaun, si apuca`te de treaba, 30-40 pe zi sunt de ajuns, isi fac efectul crede`ma, eu sunt foarte multumit de rezultate si fac cam zi de zi, de 2 luni incontinuu, bafta

6 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Renunta la gonflabila si incearca cu o femeie...activa!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fa sport
dăăăăăă!

| mutzy211 a răspuns:

Flotari, abdomene, genuflexiuni, alergari...

| anonymus a răspuns:

Da,are dreptate ionut,dar crede-ma,cele mai folositoare sunt flotarile,pentru ca iti lucreaza muschii de la spaate,de la maini, piept si burta si apropa, copul e cea mai buna gantera.

| αηηα a răspuns:

Renunta la cefele de porc dietetice si incearca niste sarmale ca poate se fac patratele...

| MiiMii a răspuns:

Abdomene.thinking