| anonim_4396 a întrebat:

Seara`! Am 14 ani,sunt in clasa a VIII-a si imi place de o colega,am mai fost cu ea in clasa a VI-a,dar atunci ne-am despartit intr-o cearta,si colegii faceau misto foarte mult si na,si asta a fost una dintre cauze. Mai nou vb prin mesaje, de sigur eu incep, si astept 30 min sa raspunda,la scoala toata ziua scrie msj,nu stiu cu cine,dar colega ei raspunde la aceeasi persoana,din cate am reusit sa vad... As vrea sa imi ziceti ce sa fac,sa astept pana terminam clasa,sa vorbim in vara cand nu se baga nimeni,sau cand incepem liceul(mergem la acelasi liceu),sau acum, dar mi-e frica sa nu faca ceva si aude toata clasa si o sa fie nasol rau.
Multumesc celor care vor raspunde, dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Foarte bine atuncibig grin Aveti si o mica vacanta la dispozitie sa va intalnitismug si poate-poatesmug

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Numai la păsărici vă stă mintea!

| LolaLollita a răspuns:

Parerea mea: mereu vor fi persoane care sa se bage intre voi. E prea mult sa astepti pana la vara sau pana la liceu. Mesajele sunt un inceput bun. Intalniti-va undeva in afara scolii. Vorbiti. Daca aveti colegi atat de rai, atunci nu va afisati relatia in clasatongue

| zGabi a răspuns (pentru LolaLollita):

P.S: Am aflat ca nu are prietenhappy Prin msj vorbea colega ei de banca cu prietenul eihappy

| zGabi a răspuns (pentru LolaLollita):

P.S Am aflat ca nu are prieten, prin msj la scl vorbea prietena ei cu iubitul eihappy

| LolaLollita a răspuns (pentru zGabi):

Foarte bine atuncibig grin Aveti si o mica vacanta la dispozitie sa va intalnitismug si poate-poatesmug

| 3Cata3 a răspuns:

Nu astepta, insista si incepe relatia de acum ca poate mai incolo n-o sa mai ai sansa