| anonim_4396 a întrebat:

Seara`! Am 14 ani,sunt in clasa a VIII-a si imi place de o colega,am mai fost cu ea in clasa a VI-a,dar atunci ne-am despartit intr-o cearta,si colegii faceau misto foarte mult si na, si asta a fost una dintre cauze. Mai nou vb prin mesaje, de sigur eu incep, si astept 30 min sa raspunda,la scoala toata ziua scrie msj,nu stiu cu cine,dar colega ei raspunde la aceeasi persoana,din cate am reusit sa vad... As vrea sa imi ziceti ce sa fac,sa astept pana terminam clasa,sa vorbim in vara cand nu se baga nimeni,sau cand incepem liceul(mergem la acelasi liceu), sau acum, dar mi-e frica sa nu faca ceva si aude toata clasa si o sa fie nasol rau.
Am aflat ca nu are prieten! prin msj vorbea colega ei cu prietenul sau!
Multumesc celor care vor raspunde, dau funda!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă chiar vă iubiţi, n-ai trebuii să vă pese de ce zic alţii. Voi vede-ţi-vă de viaţa voastră, lăsa-ţi geloşii ăia.

| iuli29 a răspuns:

Dc saastepti? Nu trebuie sa te intereseze ce spun ceilalti. Fii doar tu cu eahappy

| Ciuf98 a răspuns:

Nu trebuie sa te temi de ceea ce vor spune ceilalti daca tie iti place de ea.Nu mai astepta pentru ca poate fi prea tarziu si poti sa o pierzi. Daca esti sigur pe sentimentele tale atunci fa tu primul pas.Bafta!winking