| Morfina060 a întrebat:

Sexul e mult mai placut ca masturbarea?

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sexul poate fi mai placut decat masturbarea. Daca este facut si pentru celalalt, altfel, daca cauti numai satisfactia proprie, nu cred ca poti sa gasesti vreo deosebire.

| Jameson a răspuns:

Pai si logic ca este mai placut decat masturbarea.

| RAY a răspuns:

Masturbarea e gratis, sexul nu-i gratis vezi diferenta

| Emilian65 a răspuns:

Cati ani ai, de nu poti face deosebirea intre sex si masturbare?

| PedoBarbie a răspuns:

Tu ce crezi?

| drogh a răspuns:

Normal.

| MiruD a răspuns:

E muuuuult mai placut. Si la el si la ea... big grin

| LineGuide a răspuns:

Depinde ce si cum sti sa faci. Uneori am trait, eu si altii, momente cand masturbarea a fost mai intensa decat sexul. Desi nu e o regula, o femeie se poate satisface mai bine singura, cat timp chiar stie ce trebuie sa faca.
Mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Normal. Altfel cred că rata natalităţii era de 0

| Carrie1 a răspuns:

Tu ce crezi? normal ca da, simti persoana iubita/dorita ca impartaseste aceleasi sentimente/placeri odata cu tine...asa singur e aiurea zic big grin

| HellyBoy a răspuns:

Tu gândești ce întrebi? Normal că da, sunt 2 lucruri asemănătoare dar în același timp foarte diferitehappy