| Morfina060 a întrebat:

Sexul este mult mai placut ca masturbarea?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Logic ca da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fii

| Axys a răspuns:

Sexul si masturbarea diferite placeri ale corpului una masturbarea care implica mai putin efort si una e sexul- atunci ca depui mai mult efort sexul sa zic asate face sa iti pui imaginatia in miscare atunci ca pactici cu o persoana masturbarea e acelasi lucru iti folosesti mai putin din imaginatie aici e vorba de imaginatie ca sa iti easa bine trebuie sa iti folosesti imaginatia happy

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Scuze pentru litere mancate laughing m-am grabit

| andrei1237 a răspuns:

Da,normal,o placere mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde: de masturbare eşti sigur că-i la fel mereu, în schimb, la un act sexual cu o parteneră, nu ştii peste ce fel de chestii dai pe acolo.