| 181818 a întrebat:

Si scuzati-ma am uitat sa specific acum cateva zile am avut o scurgere care devenea ca gelatina de culoare alb-galbuie, mi s-a spus ca e de la raceala... ce poate fi si daca sunt insarcinata cum pot sa scap fara sa fac chiuretaj? exista pastile ceva? va rog

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, daca esti insarcinata du-te sa faci niste analize sa vezi cu adevarat ce ai, nu te lua dupa ce spune lume, dupa control stai de vorba cu doctorul, el e singurul care te poate sfatiu ce sa faci.Multa sanatate si sarcina usoara.