| Dominicc a întrebat:

Sin in cazul fetelor e la fel ca al baietilor, adica sa ii placa de un baiat si sa nu stie cum sa'i spuna? sau sa il vada prin parc pentru prima oara sau pe starda si sa ii placa asa pur si simplu. apoi sa se mai gandeasca la acea persoana? si multe altele, cred ca stiti unde vreau sa ajung!

pur si simplu sunt curios

aveti sa imi dati si o intamplare?

3 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Sigur ca e la fel! Mai departe depinde de fiecare individ (indiferent de sex) in parte: ce face, cum actioneaza, daca actioneaza, cand, s. a. m. d!

| Ciuƒix a răspuns:

Da e la fel. dragostea la " prima vedere" este impartasita de ambele sexe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa mie mi s-a intamplat asa de foarte multe ori.Adica nu ma refer ca am vazut un baiat prin parc sau pe strada si m-am gandit la el.Ma refer ca mi-au placut multi baieti dar nu am avut curajul sa le spun si chiar daca si ei aveau aceleasi sentimente pentru mine tot nu recunoastemwinking