| lorenelorena99 a întrebat:

Am o MARE curiozitate. Cum sa fac un baiat sa ma iubeasca? Si prin iubeasca nu ma refer la acea atractie simpatica sau la tot felul de soiuri de indragosteala. Pri iubeasca vreau sa spun sa se gandeasca la mine, sa ma vada ca pe o persoana unica, sa-i fie dor de mine, stiti voi. Stati linistiti nu sunt malefica si nu vreau sa fac boscoane sau altele laughing Doar vreau sa stiu. Am vazut multe fete il fac pe acel baiat sa tina atat de mult la lele. Cum fac asta? FUNDOOOI big grin

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca joci alt rol, baiatul se poate indragosti de persoana pe care o joci. Fii tu insati. Daca te place asa cum esti, perfect! Iar daca nu, nu ai pierdut nimic, o relatie bazata pe fals nu tine mult.

| Ioana300 a răspuns:

Poti face un baiat sa fie atras de tine in niciun caz sa te iubeasca, asta poate veni natural din partea lui.Fii tu si poate va iesi ceva, dar pentru a-l face sa te iubeasca nu exista niciun "truc"

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Tot ce poti face e sa fii tu insati fiinfca tu insati esti perfecta si unica si nimeni nu te poate copia si nimeni nu-ti poate spune cine sa fii.Scuze ca am repetat asa mult,, si". Oricum, vezi ce iese cand esti tu insati. POate iesi ceva bun.Succes!